Prezenty zawsze sprawiają nam dużo radości, ale i problemu, bo co kupić, żeby osoba którą chcemy obdarować była zadowolona? Czasami prościej jest kupić prezent koleżance czy koledze z pracy, po prostu są nam w stanie wybaczyć malutkie potknięcie, gorzej gdy zbliżają się święta, a my nie mamy pomysłu na prezent dla chłopaka. To trudne, bo nie polecimy banałem pt. szalik i czapka, bo ile można, a poza tym może pomyśleć, że nie jesteśmy kreatywne czy mało go znamy. Przecież nie jesteśmy jego ciotką ani babcią, więc podarujmy mu coś co sprawi mu sporą radochę. Same lubimy dostawać trafione prezenty, więc takim też się odwdzięczmy😊

„Posegregujmy” więc naszych panów, aby było nam łatwiej😊wybrać odpowiedni prezent na święta. Większość panów to typ gadżeciarzy (nie oszukujmy się, cieszą się z każdej zabawki, jak małe dziecko), ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.

Prezenty na święta dla chłopaka – elektroniczny gadżeciarz

I tu mamy pole do popisu drogie panie, bo tak naprawdę większość naszych ukochanych uwielbia takie prezenty. Jak wybierzemy jeszcze ten zgodny z jego zainteresowaniami, to będzie skakał z radości, a my zostaniemy ozłocone 😉. Na pierwszym miejscu króluje zegarek, najlepiej jakby miał parę interesujących funkcji. Aby przenieś swojego lubego w inny wymiar (tak wiem, pewnie masz trochę inny pomysł) kup mu koniecznie okulary VR. Będzie podróżował po świecie siedząc w fotelu. Czy to nie genialne? On zadowolony, a Ty masz go na oku 😉

Prezenty na święta dla chłopaka – sport to całe jego życie

Jeżeli mamy takiego sportowca w domu, na pewno ucieszy się z całorocznego karnetu do ulubionej siłowni (jeżeli uważasz, że to lekka przesada – wykup na miesiąc) Może to być oczywiście karnet na pływalnie, wybierzmy ten sport, który kocha najbardziej, nie uszczęśliwiajmy go na siłę wejściówką na krav magę, jak lubi np. biegać na bieżni. Jeżeli nie jesteście pewne, którą siłownię wybrać, na pewno ucieszy się z markowej odzieży sportowej. Panowie też lubią dobrze wyglądać. Świetnym prezentem dla chłopaka, będzie również torba na siłownię lub opaska smart band. Jeżeli macie w domu zapalonego kibica, bilet na mecz ulubionej drużyny będzie strzałem w dziesiątkę.

Prezenty na święta dla chłopaka – intelektualista

Ten typ faceta na pewno ucieszy się z dobrej książki, musicie tylko przejrzeć półkę z tymi, które już ma. To pozwoli Wam namierzyć autora, którego lubi najbardziej, a wtedy już spokojnie wybierzecie w księgarni odpowiednią lekturę. Dobrym prezentem na święta będzie bilet do kina czy teatru, a nóż będą grać coś fajnego, więc taki prezent będzie dużą niespodzianką. Jeżeli nie bardzo orientujecie się w ulubionej dziedzinie, jaką pasjonuje się Wasz facet, kupcie mu piękne pióro lub długopis (może być ze specjalną grawerką, i tak z niby prostego prezentu zrobicie mocno spersonalizowaną niespodziankę )

Prezenty na święta dla chłopaka – muzyka ponad wszystko

Taki facet pokocha wszystko co związane z muzyką. Płyta ulubionego zespołu, a może cały zestaw płyt (jeżeli ma mocnego bzika to zestaw płyt winylowych będzie istnym skarbem wśród egzemplarzy, które już posiada). Idealnym prezentem na święta dla chłopak „muzyka” będą słuchawki bezprzewodowe, to zawsze pożądany gadżet, lub przenośny głośnik (będzie mógł zabrać go wszędzie i napawać się muzyką, którą kocha). Jeżeli nie bardzo odpowiadają Ci te propozycję, jest coś jeszcze. Kup koszulkę z motywem muzycznym, ubierz się w nią i zaśpiewaj najpiękniej jak umiesz jego ulubioną piosenkę 😊(wyzwanie dla odważnych😉)

Prezenty na święta dla chłopaka- złota rączka

Pokocha każdą śrubkę jaką od nas dostanie, no ale przecież na prezent na święta nie damy śrubki. Spokojnie, zestaw majsterkowicza będzie idealny. Komplet śrubokrętów czy jakaś wiertarko- wkrętarka. Jeżeli nie specjalnie znacie się na takich sprzętach, dobrym rozwiązaniem będzie skrzynka na narzędzia.

Prezenty na święta dla chłopaka- kolekcjoner hobbysta

Szybko rozpoznamy takiego chłopaka, kolekcjonuje wszystko i niczego nie wyrzuca bo wszystko ma swoją historię. Taki hobbysta może zbierać wszystko od znaczków i komiksów po płyty, które będzie przekładał i wycierał z kurzy co dwa dni. Zobacz co kręci go najbardziej i dokup coś co go uszczęśliwi.

Prezenty na święta dla chłopaka- podróże to to co kocha najbardziej (oprócz Ciebie oczywiście)

Jeżeli Ty też jesteś typem podróżnika, to piękna z Was para i pewnie pół świata macie zwiedzone i z pewnością nie będziesz miała problemu z zakupem prezentu na święta dla swojego chłopaka. Jeżeli kochasz go bardzo, ale nie do końca podzielasz jego pasję możesz wykupić mu jakąś niespodziankę np. lot szybowcem. Dobrym gadżetem będzie również designerski kompas czy globus w formie lampki (będzie mógł odhaczać miejsca które już zwiedził )

Prezenty na święta dla chłopaka- mózg komputerowy

Zgaduje, że powiesz – mój facet już wszystko ma. Może się tak zdarzyć, ale na nasze szczęście co chwilkę wychodzą nowsze wersje tego co już jest, więc spokojnie może mu wymienić jakiś gadżecik na nowszy tylko sprawdźmy jaki model ma, żeby nie było wpadki. Myślę, że zaimponujecie mu takim prezentem na święta.

Prezenty na święta dla chłopaka – dusza artysty

Jeżeli kocha malować idealna będzie sztaluga i komplet dobrej jakości farb. Jeżeli woli fotografię, kup jakiś fajny dodatek do sprzętu który już ma. Może to być obiektyw czy karta graficzna lub torba na sprzęt. Jeżeli jest początkującym fotografem wykup mu jakiś fajny kurs, na pewno się ucieszy.

Prezenty na święta dla chłopaka- totalny dzieciak

Prezent na święta dla chłopaka totalnego dzieciaka to również dobra zabawa dla Was. Półka z grami komputerowymi w sklepie jest Wasza. Z każdej „strzelanki” się ucieszy. Nie lubi grać? Kup mu drona niech się bawi do woli. A może zestaw klocków Lego będzie dobrym wyborem? Zdecydujcie same, ale kupując prezent pamiętajcie trochę o sobie, też miejcie z niego dobrą zabawę 😉

Prezenty na święta dla chłopaka to nie lada wyzwanie, ale jak już się z tym uporamy i zdobędziemy ten idealny, nie zapomnijmy, że nasza obecność i bliskość jest największym i najbardziej cennym prezentem, dlatego znajdźmy chwilę czasu i zjedzmy wspólną kolację, a dopiero potem cieszmy się prezentami😊

Polecamy: