Ciekawy prezent na urodziny dla chłopaka lub inną okazję.

Prezenty to bardzo trudny temat, z jakim się spotykamy parę razy w roku. Dziś przygotowałem na własnym przykładzie dość interesujący prezent na urodziny, zwłaszcza jeżeli wiemy, że nasza druga połówka lubi słodycze. Moja kochana żona na urodziny przygotowała mi dość specyficzny tort. Mowa o torcie z batonów i cukierków połączonych taśmą na wyciętych kawałkach cienkiego styropianu. Głupio mi było pytać, ale licząc na oko wartość tego cudu, bez poświęconego czasu pracy na złożenie to wyceniam go na 50 – 70 zł.

prezent na urodziny

Szczerze efekt pierwszego wrażenia był dość fajny i nawet byłem zaskoczony, oczywiście miło, a smak batona MilkyWay pamiętam z dzieciństwa 🙂 . Dodatkowo dołożone zostały batony Kinder oraz Raffaello, a jako zwieńczenie Kinder niespodzianka, mnie dość mocno ucieszyły. Skład należy dobrać do preferencji osoby, która ma dostać taki, a nie inny prezent.

Pomysł uważam za fajny i jeśli lubicie sobie robić nietypowe niespodzianki, to weźcie tę propozycję pod uwagę, choć dla dzieci może to być strzał w dziesiątkę, a ja jestem takim małym dzieckiem.

Sprawdź nasze pomysły czyli prezenty na święta.

Liczę, że ktoś zainspiruje się tym pomysłem, choć już widziałem takie gotowe torty w internecie, to nie uważam, aby był to trudny do zrobienia prezent.