Studniówka – fryzury na studniówkę 2020-2022

Studniówki czas zacząć!!! Bal studniówkowy każdy z nas pamięta przez całe życie. Każda z dziewczyn w tym dniu chce wyglądać wyjątkowo. Odpowiednio wcześnie szukamy pięknych kreacji, gdy już takie znajdziemy, zostaje nam fryzura i makijaż. Fryzurę na studniówkę powinnyśmy odpowiednio dobrać do kreacji jaką mamy i oczywiście musimy w tej fryzurze czuć się wygodnie i komfortowo. Przecież będziemy bawić się do samego rana i do samego rana musimy wyglądać pięknie i świeżo. Jeżeli brakuje wam inspiracji na fryzurę studniówkową, to poniżej przedstawiamy kilka propozycji upięć włosów. Określ kształty twarzy.

Fryzury na studniówkę dla włosów krótkich

Jeżeli jesteś posiadaczką włosów krótkich i martwisz się że nie uda ci się wyczarować finezyjnego upięcia to przestań i posłuchaj. Wystarczy, że uczesanie, które lubisz najbardziej i w nim się czuje mega komfortowo ozdobisz piękną spinką z kryształkami lub perełkami i fryzura na studniówkę gotowa. Możesz założyć opaskę z ozdobą jaka najbardziej będzie do ciebie pasować lub np. do muszki twojego faceta. Bardzo modną męską muszkę drewnianą, którą założy twój partner, możesz spokojnie uzupełnić drewnianą ozdobą do włosów. Jeżeli nie lubisz ozdób we włosach, spróbuj zaczesać wszystkie włosy na gładko, efekt ”mokrych włosów” nada charakteru całej stylizacji. Podobają Ci się krótkie włosy? Sprawdź czy na pewno będzie Ci do twarzy.

Fryzury, które zrobisz sama

Fryzury na studniówkę dla włosów długich i półdługich

Takie włosy to już pełna dowolność jeżeli chodzi o fryzurę na studniówkę. Pamiętajmy, aby nie zatracić lekkości i dziewczęcości. Dziewczyny o dłuższych włosach mają pełne pole do popisu, od prostych rozpuszczonych włosów do lekko pofalowanych czy delikatnie pokręconych. Wszystkie romantyczne upięcia przeplatane luźnym warkoczem są jak najbardziej wskazane. Luźne koki z delikatnymi ozdobami będą pasowały do każdej kreacji. Zwykły warkocz, który zdarza nam się nosić na co dzień zapleciony odwrotnie lub z małym dodatkiem, stanie się idealną fryzurą na studniówkę. Koński ogon zawiązany wysoko opleciony włosami też będzie wyglądał bardzo spektakularnie i zadziornie. Jak widzicie same – pole do popisu jest😊 nie bójcie się eksperymentować, zachowajcie przy tym umiar i dziewczęcy romantyzm. Oto kilka fryzur, którymi możecie się zainspirować i kilka podpowiedzi jak same możecie upiąć swoje włosy w domu.

Polecamy: